گالری تصاویر
عنوان
اخبار > رئیس جمهور سنگاپور انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی را تبریک گفت


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس جمهور سنگاپور

رئیس جمهور سنگاپور انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی را تبریک گفت

به گزارش ایرنا براساس بیانیه وزارت امور خارجه سنگاپور، آقای دکتر « تونی تن کنگ یام » هفتمین رئیس جمهوری سنگاپور به نمایندگی از طرف مردم سنگاپور انتخاب مجدد دکتر روحانی را به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
در پیام رئیس جمهوری سنگاپور خطاب به حجت الاسلام و المسلمین روحانی، تاکید شده است انتخابات مجدد وی از سوی مردم ایران نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مردم ایران و تلاش های خستگی ناپذیر برای ادغام مجدد ایران به جامعه بین المللی و اقتصاد جهانی است.
تونی تن کنگ یام خطاب به رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ایران و سنگاپور از روابط دوستانه و بلندمدت برخوردار بوده اند و من مطمئن هستم با حمایت شما، دوستی میان ایران و سنگاپور ادامه خواهد یافت و توسعه می یابد.
مناسبات ایران و سنگاپور در دولت یازدهم روند صعودی را طی کرده است و به گفته جواد انصاری بلندپایه ترین دیپلمات ایران در سنگاپور، تعداد هیأت های اعزامی از دو طرف تنها در دو سال اخیر بیش از تمام سال های گذشته و هیأت اعزامی متشکل از سرمایه گذاران و مدیران صنایع و تجارت سنگاپور به تهران، بزرگترین هیأت اعزامی این کشور به خارج بوده است.
طی یک سال گذشته و بلافاصله پس از دستیابی به برجام، نرخ رشد مبادلات تجاری دوکشور فراتر از 60 درصد بوده است و پیش بینی می شود در سال جاری با تدابیر و برنامه ریزی های انجام شده، میزان مبادلات تجاری گسترش یافته و در آینده نزدیک به سطحی که اقتضای ظرفیت ها و فرصت های فراوان دو کشور است، افزایش یابد.
در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ایران که روز جمعه در داخل و 102 کشور و از جمله با حضور با شکوه ایرانیان مقیم سنگاپور برگزار شد، دکتر روحانی با کسب نزدیک به 24 میلیون رای بار دیگر به عنوان رئیس جمهور ایران برگزیده شد.دانلود فايل : Singapore-Iran_Presidents.jpg ( 15KB )


١٤:٤٩ - 1396/03/02    /    شماره : ٤٥٦٢٥٥    /    تعداد نمایش : ٥١خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران