گالری تصاویر
عنوان
اخبار > سنگاپور خواستار تقویت روابط همه جانبه با ایران است


  چاپ        ارسال به دوست

سفر وزیر مشاور در امور خارجه و دفاع سنگاپور به تهران

سنگاپور خواستار تقویت روابط همه جانبه با ایران است

تهران - ايرنا - دکتر محمد مالكي عثمان وزير مشاور در امور خارجه و دفاع سنگاپور و هيات همراه صبح شنبه 18 فروردین 96 در محل وزارت امور خارجه با دکتر محمد جواد ظريف وزير امورخارجه کشورمان ديدار و گفت وگو كرد.

 بنابر اعلام سخنگوي وزارت امورخارجه، در اين ملاقات طرفين در خصوص گسترش همكاري هاي اقتصادي، تجاري، بانكي و سرمايه گذاري گفت وگو و تبادل نظر كردند. مسائل منطقه اي و بين المللي، بررسي اوضاع در سوريه و چگونگي مبارزه با تروريسم و افراط گرايي در منطقه و جهان نيز از ديگر محورهاي تبادل نظر دو مقام بود.  اين مقام سنگاپوري و هيات همراه که بنابه دعوت  مرتضي سرمدي قائم مقام وزارت امور خارجه روز سه شنبه 15 فروردین به تهران آمده اند علاوه بر دیار با وزیر امور خارجه و قائم مقام وزیر، همچنین با رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس مرکز آموزش های سیاسی بین المللی ديدار و گفت وگو كردند. 

آقای دکتر مالکی عثمان و همراهان طیّ روزهای 17 و 18 فروردین سفری دو روزه به اصفهان نموده و علاوه بر بازدید از آثار باستانی و تمدنی ایران و جازبه های گردشگری در آن شهر، با استاندار، شهردار و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع اصفهان نیز دیدار و گفتگو نمودند.

وزیر مشاور در امور خارجه سنگاپور در تمام دیدارها بر اراده دولت متبوع خود بر گسترش روابط در همه زمینه ها با کشورمان تأکید و خواستار افزایش ارتباط و همکاری های دوجانبه شد.دانلود فايل : SMS_and_First_DFM.jpg ( 205KB )


١٦:١٠ - 1396/01/30    /    شماره : ٤٥٠٤٩٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٣خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران